Dział sprzedaży

Witamy w Dziale Sprzedaży firmy Miecz Net - Bezpieczeństwo Sieci Komputerowej. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00

Marek Burek

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-51
m.burek@eset-av.pl

Magda Wrońska

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-13
m.wronska@eset-av.pl

Mateusz Pluta

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-48
m.pluta@eset-av.pl

Kinga Szkopińska

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-21-39
k.szkopinska@eset-av.pl

Magdalena Juszczyk

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-68-15
m.juszczyk@eset-av.pl

Dawid Nowak

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-49
d.nowak@eset-av.pl

Patrycja Taraszka

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-46
p.taraszka@eset-av.pl

Bartosz Wojnicki

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-50
b.wojnicki@eset-av.pl

Magdalena Smogór-Struzik

doradca klienta biznesowego
+48 32 307-35-47
m.struzik@eset-av.pl

Wyślij zapytanie o cene
Licencje dla szkół
Promocje
Wersje testowe z centralnym zarządzaniem